" />

Виробничий цех № 1

Цей виробничий цех - наймолодше  та найпотужніше  підприємство компанії. Його становлення проходило в складні для хлібопекарської галузі часи,  у 90-ті, коли відбувся справжній наступ на ринок турецьких пекарень.

Саме тому в ті часи мало хто вірив, що новий хлібний гігант виживе. Не мало сумнівів лише керівництво цього комбінату та дирекція компанії.  Стратегічні акценти були розставлені правильно, і це дало змогу міцно стати «на ноги», а відтак і вижити в умовах жорстоких конкуренції. Для досягнення цієї мети постійно дбали про найвищий рівень якості продукції і постійно розширювали асортимент. Саме тому це підприємство і по сьогодні залишається хлібопекарним флагманом України. Предметом особливої гордості працівників хлібокомбінату є найсучасніше устаткування, повна автоматизація та комп’ютеризація виробництва. 

Загальна проектна потужність комбінату 288 тонн хліба та хлібобулочних виробів на добу. Асортимент продукції налічує понад 60 найменувань,  з них 35 кондитерські вироби. Система управління хлібокомбінатом сертифікована у відповідності з міжнародним стандартом ІSO 9001:2000. В 2009 році на хлібокомбінаті сертифіковано систему управління безпечністю продукції (НАССР).

Свою роботу хлібокомбінат розпочав з випуску одного виду продукції «Хліб пшеничний» першого ґатунку. Але щороку асортимент підприємства розширювався та оновлювався. Нині він охоплює понад 70 найменувань. Хлібокомбінат займає близько 27% столичного ринкового сектора хліба серед шести підприємств ВАТ «Київхліб». Але не лише цим славиться підприємство. Секрети майстерності, якими володіють майстрині комбінату, не залишають байдужим нікого, хто звертається сюди за святковим духмяним короваєм. 

Продукція виробничого цеху № 1 високо цінується не лише в Україні, вона була представлена та нагороджена дипломами та медалями на численних виставках та конкурсах, а й за кордоном. У 2004 році підприємство стало «Лідером харчової та переробної промисловості України», а участь у  9-му Міжнародному конкурсі з якості принесла колективу диплом «Визнання досконалості в Україні».

У 2005 році на підприємстві запрацювала лінія “Rondo Doge” по виробництву листкових виробів та швидкозаморожених напівфабрикатів. Це дало змогу компанії відкрити нову ТМ «Гаряча штучка». Асортимент листкових виробів та напівфабрикатів налічує більше 40 найменувань, і все це розробки хлібокомбінату. Велика увага приділяється модернізації виробництва, впровадженню енергозберігаючих технологій. З метою поліпшення якості та споживчих характеристик продукції на хлібокомбінаті встановлено три високопродуктивні пакувально-різальних автомати “Hartmann” (останній з них в 2010 році). В 2009 році тут вперше в Україні встановлено нове обладнання кулер для охолодження батонів (виробництва Шебекінського машинобудівного заводу, Росія).

Та основне надбання хлібокомбінату це колектив, який у 1995 році очолив та згуртував В.В.Череда. Саме Володимир Вікторович, нині Голова Правління ПАТ «Київхліб», зумів вселити віру у те, що “хлібокомбінату бути”, спрямувати роботу колективу та правильно визначати пріоритети. Висококваліфіковані спеціалісти технічної, механічної та енергетичної служб  хлiбокомбiнату постiйно працюють над оновленням та розширенням асортименту, полiпшенням якостi продукції, впровадженням нових енергозберігаючих технологій, високопродуктивним технологічним обладнанням. Великий внесок у розвиток підприємства внесли інженерні кадри В.Бабич, М.Волинський, В.Райтаровський,  Ю.Дученко, О.Петренко, Н.Волкова, Н.Качуровська, Н.Бабич, І.Красільничук,  бухгалтери та економісти   В.Голенко, Л.Гурин, Л.Решетнікова.

Сучасні технології, якісна натуральна сировина, чиста артезіанська вода та тепло людських рук, надійна гарантія високої якості виробів цього підприємства.

В 2013 році відбулось приєднання Дочірнього підприємства ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат №10" до структури ПАТ "Київхліб" на правах Виробничого цеху №1.

Адреса:

м. Київ 212, вул. Богатирська, 5
Відділ продаж:
463-75-98, 416-30-36
Відділ замовлення тортів та короваїв:
413-56 78
Сайт: http://www.bread.com.ua
E-mail: info@bread.com.ua