" />

Новини

02.03.2012
ПАТ «Київхліб» отримало Гран-прі за високу якість продукції в Москві
ПАТ «Київхліб» отримало Гран-прі за високу якість продукції в Москві

 

З 27 по 29 лютого ц.р. в Міжнародній промисловій академії в Москві пройшла VIII Міжнародна конференція "Торти. Вафлі. Печиво. Пряники - 2012", присвячена сучасному стану і актуальним проблемам розвитку кондитерської промисловості.

В рамках конференції був проведений  Міжнародний огляд якості кондитерських виробів «Торти. Вафлі. Печиво. Пряники - 2012 » та  виставка продукції, представленої на цей огляд.  В ній взяли участь провідні представники хлібобулочної та кондитерської промисловості Росії, України, Білорусії. З українських виробників у конференції та огляді брало участь ПАТ «Київхліб».

Організаторами конференції виступили Міністерство сільського господарства РФ, Асоціація підприємств кондитерської промисловості "АСКОНД", ДНУ НДІ кондитерської промисловості Россільхозакадеміі і Міжнародна промислова академія.

Міжнародна конференція "Торти. Вафлі. Печиво. Пряники - 2012" проводиться за підтримки Російської академії сільськогосподарських наук, НДІ харчування РАМН,  Союзу виробників харчових інгредієнтів, Національного фонду захисту споживачів.

В ході конференції були розглянуті такі питання:

·        Ринок борошняних кондитерських виробів Росії та інших країн: асортимент, стан, перспективи розвитку.

·        Реформа технічного регулювання країн Митного союзу, нормативно-правове регулювання зовнішньої і взаємної торгівлі на єдиній митній території Митного союзу.

·        Нові пропозиції від виробників технологічного обладнання для виробництва борошняних кондитерських виробів.

·        Сировина та харчові добавки для виробництва борошняних кондитерських виробів: характеристика, нові пропозиції від виробників, нові можливості.

·        Санітарне законодавство та сучасні вимоги до нормативно-технічної документації.

·        Нові стандарти на кондитерські вироби та методи їх випробування.

·        Наукове забезпечення виробництва борошняних кондитерських виробів. Наукові принципи одержання виробів з гарантованим складом, структурою і властивостями.

·        Контроль якості сировини, напівфабрикатів і готової продукції: лабораторне обладнання та методи контролю.

·        Маркетинг, брендинг і патентний захист в кондитерському бізнесі.

Основним трендом конференції була тема підвищення якості та безпеки кондитерських і хлібобулочних виробів.

Про це говорили у своїх виступах директор ГНУ НДІ кондитерської промисловості, академік Л.М. Аксьонова, директор НДІ харчування РАМН В.А. Тутельян і генеральний директор Національного фонду захисту споживачів А.Я. Калінін.

 Підсумком конференція "Торти. Вафлі. Печиво. Пряники - 2012" був висновок:  підвищення безпеки кондитерських виробів в рівній мірі є актом соціальної відповідальності перед споживачами і необхідною умовою збереження конкурентоспроможності продукції в умовах вступу Росії до СОТ і Митний союз.

 

Як зазначалося, в рамках  Міжнародної конференції був проведений огляд якості кондитерських виробів «Торти. Вафлі. Печиво. Пряники - 2012 » та  виставка продукції, представленої на цей огляд.

 

Огляд якості проводився по семи номінаціям: торти масові, торти  на замовлення, тістечка традиційні, тістечка нетрадиційні, печиво, пряники, вафлі. В ній взяли участь 35 провідних представників хлібобулочної та кондитерської промисловості Росії, України, Білорусії. Від всіх учасників було надано 192 зразки продукції.

 

ПАТ «Київхліб», знаний в Росії український лідер хлібопекарної та кондитерської промисловості,  представив на огляд сім зразків продукції, а саме торти «Вишневий», «Грильяжний в шоколаді», «Казковий ключик», «Чорносливовий», та тістечка: «Французькі» в асортименті, «Віденські», набір тістечок «Київські».

 

Оцінка якості виробів проводилася на засіданні конкурсної комісії – закритій дегустації за  органолептичними показниками ( в тому числі враховувалась відповідність показників якості вимогам НД і поєднання використаних напівфабрикатів), художньому оформленню та повноті інформації для споживачів, наданій на упаковці.

 

Рішенням конкурсної комісії  ПАТ «Київхліб» отримало найвищу нагороду конкурсу –

Гран-прі «За високу якість та широкий асортимент тортів та тістечок».

 

Золотими медалями та Дипломом І ступеню «За високу якість продукції» було нагороджено торти «Вишневий», «Грильяжний в шоколаді», «Казковий ключик», «Чорносливовий» та тістечка  «Французькі» в асортименті, набір тістечок «Київські» .

Срібною медаллю та Дипломом  «За високу якість продукції» ІІ ступеню – тістечка «Віденські» .

 

ПАТ «Київхліб» понад 80 років зберігає та примножує традиції при виробництві хлібобулочних виробів, тортів і тістечок. Використання традиційної натуральної сировини було відзначено конкурсною комісією огляду.

 

Високі нагороди ПАТ «Київхліб» вручали голови Міжнародного огляду якості борошняних кондитерських виробів С.М. Носенко - президент Асоціації підприємств кондитерської промисловості «АСКОНД», В.А. Бутковський - президент Міжнародної промислової академії, і Л.М. Аксьонова – директор ДНУ НДІ кондитерської промисловості Россільхозакадеміі.

 

Визначні успіхи провідного українського виробника хлібобулочної та кондитерської промисловості ПАТ «Київхліб» на міжнародному рівні свідчать про високий рівень якості вітчизняної продукції,  визнання гідного ступеня професіоналізму українських майстрів, дотримання належних міжнародних стандартів якості та високий рівень конкурентоспроможності вітчизняної кондитерської галузі на міжнародному ринку.

 

Повернутися до списку новин