" />

Новини

15.11.2010
На хлібокомбінаті № 11 закінчилась одна з масштабних реконструкцій лінії з виробництва сухарних виробів
На хлібокомбінаті № 11 закінчилась одна з масштабних реконструкцій лінії з виробництва сухарних виробів

Було встановлено нове пічне обладнання та створено автоматичне фасувально-пакувальне відділення. Замкнений цикл нового обладнання дозволить  уникнути ручної праці на лінії від печі до упаковки.

Хлібокомбінат до недавнього часу не встигав забезпечувати  замовлення  торгівельної мережі по фасованим сухарям у зв’язку із недостатньою потужністю існуючої лінії і відсутністю автоматизованої фасувально-пакувальної ділянки.

Реалізація інвестиційного проекту по заміні печей ( старої ПХС- 25 на піч Г4-ХП2,1-31-01 ШМЗ, Росія), встановлення кулера для охолодження сухаря (ШМЗ, Росія), дозувального комплексу "Ishida"(Японія) та пакувального автомату "Matrix" (США) дало змогу вирішити цілий комплекс проблем.

В результаті проведеної реконструкції вдалося досягти: 

  • Збільшення виробничої потужності лінії з 5,1 до 6,5 тон на добу;
  • Вивільнення виробничих площ з метою установки перспективних технологічних ліній або іншого устаткування;
  • Збільшення фасованої продукції до 80%, в тому числі найбільш улюбленої споживачем упаковки масою 0,3 кг;
  • Зменшення витрат на упаковку продукції за рахунок скорочення чисельності працівників на 8 осіб;
  • Покращення умов праці і забезпечення дотримання санітарних умов відносно упаковки готової продукції (відсутність контакту людини з готовою продукцією).

За рахунок збільшення обсягів продаж продукції та економії фонду оплати праці компанія планує отримати додатковий прибуток 1 млн. 350 тис. грн. на рік. Загальна вартість інвестиційного портфелю для зазначеного інвестпроекту складає 4 млн. 400 тис. грн.

Разом із цим, маркетингове управління компанії розробило новий дизайн для упаковки сухарно-бараночної продукції. Таким чином, вже зараз кияни та мешканці Київської області отримують улюблені сухарні вироби у новій фірмовій упаковці.

Повернутися до списку новин