" />

Новини

09.06.2010
ВАТ «Київхліб» підписав низку стратегічних договорів
ВАТ «Київхліб» підписав низку стратегічних договорів

Помітною подією в професійній діяльності ВАТ «Київхліб» стало підписання у червні цього року низки стратегічних договорів із пекарями Російської Федерації.

За словами присутнього на заході віце-прем'єр-міністр України з економічних питань Сергія Тігіпка, "підписання цих міжнародних угод зміцнить взаємодопомогу та взаємовигідне співробітництво між колегами двох країн, а також буде сприяти розвитку вітчизняного хлібопечення".

Так, договір про науково-технічне співробітництво з Державним науково-дослідним інститутом хлібопекарської промисловості Російської Федерації дасть змогу вирішити чимало питань, особливо тих, що стосуються розробки нових виробів зі спрямованими функціональними властивостями, наприклад, для дитячого, лікувального або дієтичного харчування.

Приводом для підписання Угоди між РСП і ВАТ «Київхліб» стали спільні об’єднавчі цілі та ідеї: формування консультативно-експертних груп, участь у розробці проектів різних нормативних документів, цільових програм, поширення досягнень науки і техніки у сфері розвитку хлібопечення України та Росії, участь у реформуванні системи стандартизації у хлібопекарській промисловості.

Основою всіх виробничих процесів є технічна база. Впродовж останніх п'яти років на підприємствах компанії «Київхліб» виконали великий обсяг роботи, спрямованої на підвищення технічного рівня, впровадження енергоощадних технологій, поліпшення умов праці та якості продукції. Одним з провідниїх підприємств-постачальників устаткування на український ринок є «Шебекінський машинобудівний завод». З цим заводом було було підписано Меморандум про співпрацю. 

І це стало ще однією вагомою подією у житті компанії у першому півріччі 2010 року, адже, згідно з цією угодою, ВАТ «Київхліб» стає офіційним представником ШМЗ на території України. Така співпраця дасть змогу підвищити якість продукції, скоротити витрати виробництва та підвищити конкурентоспроможність на основі використання новітніх технологій.

З підписанням стратегічних документів з російськими колегами пекарі України, зокрема, компанія «Київхліб» отримають потужну порцію інтелектуальної, наукової, промислової, технологічної підтримки, яка, безумовно, позитивно відобразиться на результаті роботи – нашому хлібі.

Повернутися до списку новин