" />

Новини

25.02.2016
Відбулась конференція з питань стандартизації та безпеки харчових продуктів.
Відбулась конференція з питань стандартизації та безпеки харчових продуктів.

Всеукраїнська асоціація пекарів на базі виробничого майданчику №1 провела науково-практичну конференцію з питань стандартизації та безпечності харчових продуктів.

Із вступним словом виступив Президент асоціації, Голова правління ПАТ "Київхліб" Володимир Череда.


В своїй промові він наглосив на важливості вивчення та застосування на практиці нового українського законодаства в сфері стандартизації, технічних регламентів, безпечності та якості харчовиї продуктів.

На думку Володимира Вікторовича, наразі є час, коли відбувається гармонізація українського законодаства та ЄС, тому на перехідному етапі потрібно залучати експертів та фахівців сфери до діалогу із виробничниками, адже будь -який сучасний виробник харчової продукції повинен бути в курсі всіх змін у вітчизнаному законодавстві, аби надавати найбільш якісні послуги та виробляти безпечні продукти харчування, як для вітчизняного, так і закордонного ринків.


Із тлумаченням Закону України "Про стандартизацію" виступлиа КОХАН Світлана Василівна, провідний інженер науково-дослідного відділу стандартизації в агропромисловому комплексі, ДП "УкрНДНЦ".

Про Закон України "Про основні принципи та вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів" розповіла Кузьменко Людмила Олексіївна, начальник науково-технічного віддлу споживчих експертиз, ДП "Укрметтесттандарт".


Розробник Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", Проненко Сергій Віталійович, начальник відділу міжнародгого співробітництва в сфері метрології, ДП "Укрметтесттандарт", докладно доповів присутнім нелегку історію написання цього закону, відтак запевнив, що, зокрема, сфера калібрування вимірювальних приладів, значно спрощена для підприємств.

Закон України "Про технічні регламенті та оцінку відповідності" докладав Агапов Леонтій Іванович, заступник начальника управління оцінка відповідності, ДП "УкрНДНЦ".

Особливо жваве сприйняття і обговорення викликала доповідь Роголь Галини Леонідівни, начальника відділу системи менеджменту, якоості, викладача курсу "Охорона праці" в УЦ "Новатор" - "Європейські директиви у сфері охорони праці (досвід Австрії)". Присутнім було надані основні відмінності в сфері законодавства щодо охорони праці в Україні та ЄС.


Про принципи розробки інформаційної системи хлібопекаського підприємтва доповів Єщенко Олександр, ТОВ "Ай Ті Тім".


Наприкінці заходу присутніми були висловлені побажання продовжувати цикл науково-практичних конференцій для представників промислового хлібопечення України.

 

 

Повернутися до списку новин