" />

Новини

09.04.2009
Вчора пройшов конкурс на звання кращого кондитера компанії.
Вчора пройшов конкурс на звання кращого кондитера компанії.

В ньому взяли участь представники всіх хлібокомбінатів компанії, які мають у своєму складі кондитерські цехи,  включаючи обласні.

За словами в.о. Генерального директора ВАТ «Київхліб» Володимира Череди,  цей конкурс вкотре довів високий рівень майстерності кондитерів об’єднання.  Керівник компанії зауважив, що кондитери компанії по своїм професійним і творчим здобуткам знаходяться на рівні з кращими майстрами  ближнього зарубіжжя, зокрема, Росії, а також мають достатній потенціал для професійного розвитку.

Високий рівень професійної майстерності, креативний підхід до справи, використання сучасних методик оформлення і декорування тортів, – все це продемонстрували учасники  кондитерського конкурсу.

Ніна Агаркова, заступник директора з якості ВАТ «Київліб», на церемонії нагородження переможців відмітила, що журі було вкрай важко обрати кращого з кращих. За її словами, всі судді відзначили значне зростання професійних навичок майстрів, навіть у спеціалістів, які не працюють з тортами на замовлення. На її думку  цьому між іншим сприяли майстер-класи, проведені за рахунок компанії для власних кондитерів.  

Підсумком роботи журі стало нагородження всіх учасників почесними свідоцтвами і грошовими преміями.

Почесне перше місце розділили майстрині Булочно-кондитерського комбінату Ольга Добрянська та Наталія Поліщук.

 Вітаємо!

Повернутися до списку новин