" />

Новини

30.03.2010
Напередодні Великодніх свят почався масовий випуск пасхальних виробів.
Напередодні Великодніх свят почався масовий випуск пасхальних виробів.

Загальний обсяг святкової продукції ВАТ "Київхліб" в цьому році планується  на рівні 2009 року, що складе не менше 315 тон. Компанія розраховує забезпечить запити торгівельної мережі у повному обсязі.

Всі вироби високорецептурні та мають гарний смак і вишукане оздоблення. Повний перелік святкових виробів нараховує 25 найменувань, 22 з який – дріжджові кекси і 3 – здобні булочки. Вага пасок варіюється від 150 г до 2,3 кг.

Ціни на пасхальні вироби встановлюються в залежності від рецептури, маси виробу та упаковки. Так, відпускна ціна найдорожчої пасхи – «Царської» (2,3 кг) складає 154,5 грн, а самої маленької 150 –грамової «Веснянки» - 4, 86 коп. Півкілограмові вироби, які користуються  найбільшим попитом споживачів, будуть коштувати від 15 грн.  Загалом, відпускна ціна на цю продукцію зросте на 15% у порівнянні з минулим роком, що пояснюється здорожчанням витрат на їх виробництво.

Виробництво пасхальних виробів  на хлібокомбінатах компанії почалося з 24 березня, і продовжиться два тижні – безпосередньо до Великодня та в поминальні дні.


Традиційно паски ВАТ «Київхліб» користуються великим попитом мешканців столиці та області. Купити їх можна практично в будь-якому магазині чи супермаркеті столиці.  

 

Повернутися до списку новин