" />

Новини

09.07.2010
ВАТ «Київхліб» проводить системну модернізацію та оновлення власних виробничих потужностей.
ВАТ «Київхліб» проводить системну модернізацію та оновлення власних виробничих потужностей.

Загальна сума інвестицій, яку планується залучити в 2010 році, складає 80 млн. грн.   Джерелами фінансування  виступають як власні кошти компанії,  так і банківські кредити.

На сьогоднішній день на дочірньому підприємстві, хлібокомбінаті № 11 триває модернізація пічного обладнання та створення автоматичного фасувально-пакувального відділення для сухарних виробів.  Замкнений цикл нового обладнання дозволить  уникнути ручної праці на лінії від печі до упаковки. За рахунок збільшення обсягів продаж  продукції та економії фонду оплати праці компанія планує отримати додатковий прибуток 1 млн. 350 тис. грн. на рік.

Загальна вартість інвестиційного портфелю для зазначеного інвестпроекту складає 4 млн. 400 тис. грн. Запуск встановленого обладнання  планується у серпні цього року.

Разом із цим, маркетингове управління ВАТ «Київхіб» розробило новий дизайн для упаковки сухарно-бараночної продукції. Таким чином, в кінці літа кияни та мешканці Київської области зможуть отримати улюблені сухарні вироби у новій  фірмовій упаковці оновленої якості.

 

Повернутися до списку новин