" />

Новини

04.08.2011
Дбайливо зберігаючи і розвиваючи кращі традиції хлібопечення, компанія «Київхліб» дорожить довірою покупців і забезпечує якість своєї продукції на відповідному рівні.
Дбайливо зберігаючи і розвиваючи кращі традиції хлібопечення, компанія «Київхліб» дорожить довірою покупців і забезпечує якість своєї продукції на відповідному рівні.

При випуску всіх сортів хліба вдало поєднуються традиційні класичні технології і рецептури та нові сучасні тенденції. Фахівці компанії постійно працюють над розширенням асортиментної лінійки ТМ «Київхліб».

Наприклад, кілька років тому були розроблені і запущені у виробництво заварні сорти хліба. А сьогодні, завдяки технічним нововведенням, столичний заварний хліб славиться по всій Україні!

Для випуску цих сортів фахівцями Булочно-кондитерського комбінату була проведена значна робота з реконструкції виробництва з установкою нового обладнання в заквашувальному і тістоприготувальному відділеннях, в ході якої були замінені три печі на дві нові. Всі ці зусилля дали можливість гарантувати стабільно високу якість хліба і зниження енерговитрат.

Велику популярність у покупців здобули такі види житньо-пшеничного заварного, як хліб «білоруський», «бородинський», «київський заварний», «павлівський», «петрівський», «по-французьки». Вони готуються за складними класичними технологіями в кілька стадій з використанням тільки натуральної сировини національного виробництва із застосуванням заварок і заквасок. А найголовніше, всі ці хліба відрізняються високими смаковими властивостями.

З метою задоволення підвищеного попиту на заварні сорти, було прийнято рішення налагодити їх випуск і на хлібокомбінаті № 10. Протягом минулого року була виконана реконструкція, під час якої були замінені старі електричні печі на нові ротаційні шведського виробництва. Саме на них сьогодні виробляють дуже смачні заварні вироби.

Керівництво компанії планує нові інвестиції, адже столиця вимагає від виробника тільки самого смачного і свіжого хліба!

Повернутися до списку новин